ТАКМИЧЕЊА

2013/2014.

ОСТВАРЕНИ ПОЈЕДИНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ 2013/2014.
Ред број ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ВРСТА ТАКМИЧЕЊА Ниво такмичења и освојено место
Школа  Општина Град
1. Мичић Никола „Осликавање Ускршњих јаја“ 1. 1.
 2. Анђелић Мина Рецитатори 1. 3.
 3.  Анђелић Мина Читалачка значка  + +
 4.  Бујошевић  Василије Читалачка значка  + +
 5.  Динић Лазар Читалачка значка  + +
 6.  Ђорђевић Јана Читалачка значка  + +
 7.  Ђорђевић Петра Читалачка значка  + +
 8.  Квасневски  Павле Читалачка значка  + +
 9.  Рађеновић  Марија Читалачка значка  + +

 

 

 

 

 

                      

                           РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

                          ШК. 2013/2014. ГОД.

 

 

 

 

I РАЗРЕД
Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Анђелић Мина I/1 српски језик-рецитаторичиталачка значка 3 

награда

 
Мичић Никола I/1 ликовна култура-Ускршње чаролије  1  

 

II РАЗРЕД
Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Орловић Дуња II/1 ликовна култура-птице  1  
Лајшић Катарина  II/1 ликовна култура-птице  1  
Новаковић Богдан II/1 читалачка значка награда  
Јуришић Уна II/2 ликовна култура– ликовна секција 1  

 

                     III РАЗРЕД
Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Петровић Сара III/1 математика 2  
Карасовић Нина III/1 математикалитерарна секција

мислиша

читалачка значка

22

 

2

 

награда

 
Жарковић Лав III/1 математика 2  
Дробњаковић Ана III/1 математика 3  
Вурдеља Ања III/1 математикамислиша 32  
Бошњаковић Тијана III/2 читалачка значка награда  

 

IV РАЗРЕД
Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Опачић Марко IV/1 ликовна културакарикатура– ликовна секција 1 

 

1

 
Радосављевић Петра IV/1 српски језик – песнички сусрети

– песнички сусрети

читалачка значка

 1

 

специјална награда

 

награда

 1
Марковић Ива IV/2 музичка културасоло певањечиталачка значка  2

 

 

награда

 

 

Секулић Алекса IV/2 математика похвала  
Кончаловић Александар IV/3 математикаликовно-карикатура 1 

2

 
Квасневски Исидора IV/3 српски језик – песнички сусрети  3  
Новаковић Анђела IV/3 музичко – соло певањечиталачка значка 2 

 

награда

 

 

V РАЗРЕД
Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Владисављевић Никола V/1 српски језик 3  
Јовковић Анастасија V/1 атлетика – даљатлетика – 4х100м 1 

1

3 

похвала

Врета Катарина V/2 биологија атлетика – 100м

атлетика – 4х100м

31

 

1

 
Петровић Тијана V/2 биологија 3  
Чоловић Ива V/2 ликовна културакарикатура– ликовна секција 2 

 

2

 
Солдо Николина V/2 атлетика- 300м похвала  
Русо Урош V/2 читалачка значка награда  
Ракић Тина V/3 биологијаликовна култура-

Ускршње чаролије

2 

 

1

 
Сандић Емилија V/3 ликовна култураликовна секција 3  
Тодоровић Софија V/3 ликовна култура-Ускршње чаролије   

1

 

 

VI РАЗРЕД
Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Станковић Дина VI/1 биологијаТИО (енергет.) 31  
Вуловић Урош VI/1 атлетика – 800м похвала 3
Нинковић Стефан VI/1 атлетика-4х100м  1  1
Станковић Милош VI/1 атлетика-вис похвала похвала
Миленковић Андреј VI/1 атлетика-кугла похвала похвала
Оцокољић Ивона VI/1 атлетика- 600м похвала  
Лазовић Доротеа VI/1 атлетика похвала  
Караосмановић Ања VI/1 српски језик похвала  
Вукашин Софија VI/2 физикамузичко 31 31
Тишма Душан VI/2 физика 1 2
Јовковић Ђорђе VI/2 атлетика-даљатлетика-4х100м 1 

1

1 

1

Никић Андрија VI/2 резерва похвала похвала
Анић Мила VI/2 атлетика похвала  
Николић Николина VI/2 атлетика-4х100м 1 похвала
Маричић Маша VI/2 атлетика-4х100м 1 похвала
Тишма Душан VI/2 српски језик похвала  
Хорват Катарина VI/3 музичкосрпски језик 1похвала 1
Бећаревић Лазар VI/3 физика 2  
Ћирић Урош VI/3 атлетика- 100млетика-4х100м 11 11
Кашић Маша VI/3 читалачка значка награда  
Екипа – девојчице VI разред атлетика 2  
Екипа – дечаци VI разред атлетика 1 2

 

VII РАЗРЕД
Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Петровић Дејана VII/1 биологија 3  
Танчић Милица VII/2 географија 2  
Комина Данијела VII/2 хемија 3  
Цветковић Ненад VII/2 биологија 2  
Алексић Вељко VII/2 атлетика- 300матлетика-4х100м 1 

1

2 

1

Шимичић Теа VII/2 ликовна култура-птице  3  
Цветковић Ненад VII/2 српски језик похвала  
Манојловић Даница VII/3 географија 3  
Кулић Бојана VII/3 биологија 3  
Петровић Јона VII/3 атлетика 2  
Полети Ања VII/3 српски језиклитерарна секција  3

 

 

 

 

VIII РАЗРЕД
Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Јанковић Марија VIII/1 географијаенглески језик

атлетика

22

3

2
Шутић Никола VIII/1 енглески језик 2  
Мајцан Марина VIII/2 биологија 3  
Малетић Тања VIII/2 српски језикнемачки језик

читалачка значка

32

 

награда

3
Здравковић Јован VIII/2 читалачка значка награда  
Станишић Милица VIII/3 географијаисторија 23 3
Бањац Вид VIII/3 енглески језик 2  
Димић Мина VIII/3 енглески језик 2  
Иликић Ирена VIII/3 српски језик похвала  

 

 

ЧИТАЛАЧКА ЗНАЧКА
Презиме и име одељење ОСВОЈЕНО МЕСТО
Анђелић Мина I/1 награда
Новаковић Богдан II/1 награда
Карасовић Нина III/1 награда
Бошњаковић Тијана III/2 награда
Радосављевић Петра IV/1 награда
Марковић Ива IV/2 награда
Новаковић Анђела IV/3 награда
Русо Урош V/2 награда
Кашић Маша VI/3 награда
Малетић Тања VIII/2 награда
Здравковић Јован VIII/2 награда
Advertisements

Оставите одговор

Попуните детаље испод или притисните на иконицу да бисте се пријавили:

WordPress.com лого

Коментаришет користећи свој WordPress.com налог. Одјавите се /  Промени )

Google+ photo

Коментаришет користећи свој Google+ налог. Одјавите се /  Промени )

Слика на Твитеру

Коментаришет користећи свој Twitter налог. Одјавите се /  Промени )

Фејсбукова фотографија

Коментаришет користећи свој Facebook налог. Одјавите се /  Промени )

Повезивање са %s

ПЕСМОМ И ИГРОМ ДО ЗНАЊА

%d bloggers like this: